Polecane strony

Do samodzielnego prowadzenia księgowości nie zawsze wystarcza znajomość ustawy i posiadanie odpowiedniego oprogramowanie. W celu ułatwienia pracy, oraz w trosce o wysoką jakość prowadzonych rozliczeń z organami podatkowymi proponujemy ze skorzystania z następujących źródeł informacji:

Możliwość wypełnienia oraz wydrukowania rocznych deklaracji na podatek dochodowy, podatek od czynności cywilnoprawnych, czy miesięcznych deklaracji VAT. Po zainstalowaniu programu e-deklarację, istnieje możliwość złożenia deklaracji podatkowych przez internet (bez posiadania bezpiecznego podpisu elektronicznego).

Możliwość skorzystania z prawidłowych kursów walut ma istotne znaczenie z punktu widzenia prawidłowego ustalenia różnic kursowych w przypadku dokonywania transakcji w walutach obcych.

W przypadku zwłoki w płatności podatku, należy naliczyć odpowiednie odsetki od zaległości podatkowych. Powyższy kalkulator z pewnością ułatwi zadanie.

Prawidłowe zaklasyfikowanie środków trwałych przy użyciu Polskiej Klasyfikacji Działalności ma na celu zastosowanie prawidłowych stawek amortyzacyjnych.

KATALOGI STRON DO POZYCJONOWANIA

  • <a href=”http://timedege.pl&#8221; target=”_blank” title=”Katalog Stron Timeedge.pl”><strong>Katalog Stron Timeedge.pl</strong></a>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s